سرویس سمپلر آزمایشگاهی

سرویس سمپلرهای آزمایشگاهی

سرویس سمپلر آزمایشگاهی

سرویس سمپلر آزمایشگاهی (میکروپیت)یکی از مهمترین تجهیزات آزمایشگاهی است. کاربرد این دستگاه به منظور توزیع حجم های اندازه گیری که از مایعات استفاده می شود. سمپلرهایی که کربن 1 و 1000 میکرومول را توضیع میکند سمپلر نام دارد.سمپلرها اکثرا به واسطه ی ایجاد یک خلاء را به منظور بالا کشیدن و رها کردن مایعاتی طبق یک حجم مطلوب آزاد میکند. از این دستگاه برای گذینش خلاء به منظور بالا کشیدن و رها کردن مایعاتی طبق یک حجم مطلوب آزاد میکند.سمپلرها امکان جا به جایی دقیق و استریل کردن مایع را فراهم میکند.

انواع سمپلر:

مدل سمپلر الکترونیکی

مدل سمپر تک کاناله

مدل سمپلر مولتی کانال

سمپلر ها اکثرا به واسطه ی ایجاد یک خلاء اندک در بالای محفظه ای که مایع را نگاه می دارد عمل می کنند

سمپلر الکترونیکی:

این سمپلرها جاگزین بسیار مناسبی برای سمپلرهای دستی هستند. و کاربر میتواند با سفارشی کردن برنامه ها توان عملیاتی دستگاه را بالا ببرد بنابر این میکروتیوب ها طبق نیاز متنوع تغییر پیدا میکنند. سمپلرهای الکترونیکی اشکال مختلفی دارد مانند تک کاناله و چند کاناله 96خانه یا 364خانه.

سمپلر تک کاناله :

این دستگاه به دوشکل حجم ثابت و حجم متغیر موجود می باشد. سمپلرهای حجم متغیر دارای انعطاف پذیری تغییرحجم مورد نیاز است. این مدل سمپلرها بین 0 تا 2500 میکرو لیتر از مایع را پخش میکند. مقدار مکش این دستگاه طیفی از 0 تا 1000میکرو لیتر را پوشش میدهد. ویژگی های سمپلر تک کاناله: متغیرسازی آلودگی زدایی کالیبراسیون ساده سازگاری با نوک سمپلرهای موجود در بازار برای انجام کارهای روزمره با سمپلر پیشنهاد می شود از یک سمپلر تک کاناله استاندارد استفاده شود. اما اگر کار شما با میکروپلیت ها زیاد است ، یک سمپلر مولتی کانال هم مناسب میباشد. سمپلر مولتی کانال : این سمپلر به طور شگفت انگیزی انتقال مقادیر اندک را بسیار دقیق انجام میدهد. معمولا 8 تا 12 عدد است. با بکاربردن این دستگاه میتوانید به سرعت یک میکروپلیت 96 ،384 ،1536 خانه امکان پذیر است. سمپلر مولتی کانال برای استفاده از حجم های خاصی از یک پند میکرو لیتر استفاده میشود.

شرکت رازی تجهیز متخصص سرویس سمپلر آزمایشگاهی با برندهای مختلف و تعمیر انواع تجهیزات و دستگاه های آزمایشگاهی

با ما تماس بگیرید

ما را در اینستاگرام دنبال کنیدفروش سمپلر اپندرف آزمایشگاهی
فروش سمپلر دراگون لب آزمایشگاهی
×
×

سبد خرید