خرید میکروفیوژ آزمایشگاهی

فروش میکرواسپین آزمایشگاهی

خرید میکروفیوژ آزمایشگاهی

دستگاه میکروفیوژ به منظور جداسازی و ترکیب نمونه ها بکار برده میشود. از این دستگاه که با نام های مینی فیوژ ، میکرو فیوژ و اسپین ورتکس شناخته می شود و برای استخراج DNA یا RNA و آرمایش های PCR مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه میکروفیوژ همان دستگاه سانتریفیوژ است اما دراندازه و سرعت کمتر اما با همان کابرد و عملکرد سانتریفیوژ. دستگاه میکرو اسپین در ته نشین کردن و سانتریفیوژ نمونه های در حجم میکرولیتر قابل استفاده است که در کلیه آزمایشگاه های عمومی و مولکولی کاربرد دارد.

از این دستگاه برای اسپین و جدا سازی نمونه ها جهت انواع میکرو تیوب 0/5 ، 0/2 ، 1/5 بکار میرود و برای چرخاندن نمونه ها و رسوب دهی این دستگاه کاربرد دارد و از دو حالت اسپین کوتاه و اسپین طولانی است و دستگاه میکروفیوژ با روتوری با ظرفیت 8 عدد میکرو تیوپ 5/1 ، 8 عدد میکرو تیوپ 5/0 ، 16 عدد میکرو تیوپ 2/0 عرضه می شود و همچنین دارای ورتکس جهت ترکیب و هم زدن نمونه های داخل میکرو تیوپ طراحی و تولید شده است

و همچنین در صورت نیاز کاربران یه روتور برای میکروتیوپ های استریپ نیز عرضه می شود .

این دستگاه کاملا ایرانی بوده و توسط مهندسین ایرانی طراحی و تولید شده است و به مدت یک سال ضمانت بی قید و شرط دارد و همچنین لازم به ذکر است که این شرکت در تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی نیز تخصص دارد.

شما می توانید برای سرویس های دوره ای و عیب یابی تجهیزات آزمایشگاهی خود با ما تماس بگیرید. ضمینه های مورد استفاده میکرو اسپین:

مهندسی ژنتیک

بیوشیمی

بیوتکنولوژی

ایمونولوژی

با ما تماس بگیرید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

×
×

سبد خرید