تعمیر دستگاه فور آزمایشگاهی

تعمیر فرو آزمایشگاهی

تعمیر دستگاه فور آزمایشگاهی

فور آزمایشگاهی دستگاه هایی هستند که در اغلب آزمایشگاه های تحقیقاتیو کلینیکی وتشخیصی یافت می شوند از فوربرای استریل یا خشک کردن وسایل شیشه ای و فلزی ، تست دما و برای انکوب کردن آزمایش های حساس به دما استفاده می شود و یکی از دستگاه های مهم برای آزمایشگاه است.

برای تعمیر دستگاه فور نیازمند یک متخصص در این زمینه می باشد

از فور ها با اسامی «آون هوای داغ» و یا «گرم خانه» نیز یاد می‌شود. شرکت های سازنده برای اینکه از این دستگاه در فعالیت های گوناگون استفاده شود آن را در شکل های مختلفی طراحی کرده اند . در بعضی از آن ها ،انتقال گرما به شکل خودکار و طبیعی انجام می شود و در صورتی که در بعضی از مدل های دیگر انتقال گرما با کمک یک یا چند فن دمنده انجام می شود و یا از ویژگی سبک بودن هوای گرم و سنگین بودن هوای سرد و برای جابجایی هوای داخل آون استفاده می شود .

معمولا عملکرد فور ها در گستره دمایی بین دمای اتاق تا 350 درجه سانتیگراد قرار می گیرد شرکت رازی تجهیز با کادری متخصص در زمینه تعمیر انواع برد های الکترونیکی و تجهیزات آزمایشگاهی آماده ارائه انواع خدمات تعمیر و سرویس دهی به تمامی آزمایشگاه های سراسر کشور است.

نکات مهم در استفاده از دستگاه فور:  

چناچه تجهیزات و وسایلی که درون دستگاه فور قرار می دهید خیس هستند آنها در یک سینی استیل گذاشته سپس درون دستگاه قرار دهید             

ازریختن آب و مایعات بر روی دستگاه خودداری شود و چناچه اگر بر روی دستگاه آب یا مایعات ریخت اتصال برق را قطع کنید و تا خشک شدن کامل دستگاه ( 24 ساعت ) از آن استفاده نکنید

هرگز و هرگز تا اتمام کار دستگاه محل کار را ترک نکنید                

لطفاً دستگاه را به یک دو پریز برق مجزا بزنید یعنی اینکه از پریز برقی که دستگاه به آن متصل است وسیله دیگری به برق نباشد ( از 3 راهی برق استفاده نکنید)

از پریز برقی که دستگاه را به آن میزنید اطمینان حاصل کنید ( سیم ها و پریز برق پوسیده نباشند )

  1. ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

با ما تماس بگیرید.


×
×

سبد خرید