تعمیر دستگاه فور آزمایشگاهی

تعمیر انواع آون آزمایشگاهی

تعمیردستگاه فور آزمایشگاهی

تعمیردستگاه فور آزمایشگاهی شرکت رازی تجهیز متخصص تعمیر انواع آون و تعمیر دستگاه فور آزمایشگاهی

دستگاه فور یا همان آون آزمایشگاهی جزو مهمترین و کاربردی ترین لوازم استرلیزاسیون در مراکز بهداشتی و آزمایشگاهی است.

این دستگاه یکی از مهمترین تجهیزات دندانپزشکی نیز بشمار می آید. مکانیزم فور به این صورت است که با استفاده از گرمای خشک و بدون استفاده از بخار آب عمل استرلیزاسیون را انجام داد. و کاربران باید به این نکته توجه داشته باشند که لوازمی را برای استریل کردن در این دستگاه قرار بدهند که در برابر گرما مقاوم باشند مثل تجهیزات پزشکی فلزی مانند (قیچی ،اسکالپ و…) و انواع ظروف شیشه ای مانند (پیپت ،لوله آزمایش و …) دمای داخل این دستگاه به وسیله ی ترموسات های که در آن تعبیه شده است تنظیم میشود و دمای آن تا 300 درجه سانتیگراد می رسد.

انواع مختلفی دستگاه فور موجود است که در برخی از این دستگاه ها پنکه هایی استفاده شده است برای به گردش در آوردن هوای داخل دستگاه و یکنواخت کردن دما در تمام نقاط آن دستگاه آون در اندازه های مختلفی نیز قابل عرضه است که نوع کوچکتر آن رو گازی و بزرگتر از آن برقی است.

بستگی به نیاز و مصرف کاربران دارد و از ویژگی های استاندارد یک آون داشتن نشانگردرجه حرارت،فن،عایق داشتن دیوار ها،تایمر،ترموسات،قفل درب،داشتن طبقات است.

شرکت رازی تجهیز با 10 سال سابقه ی کاری در زمینه ی تعمیر دستگاه های آزمایشگاهی از طراحی اولیه تا تولید و تعمیر انواع دستگاه ها و تجهیزات

آزمایشگاهی و فروش انواع فیلتر های تصفیه آزمایشگاهی آمادگی ارائه خدمات به تمام آزمایشگاه های کشور را می باشد.

با ما تماس بگیرید

مارا در اینستاگرام دنبال کنید

×
×

سبد خرید